Kullanım şartları

ÜRÜNLERİ TEMİN ETMEK İÇİN GEREKLİ KULLANIM KOŞULLARI

ÖNEMLİ! LÜTFEN SİTEYİ KULLANMADAN ÖNCE AŞAĞIDAKİ KULLANIM KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUNUZ. EĞER BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMAYINIZ.


Kullanım Şartları adı altında, aşağıda verilen bilgiler “HDF-YAPIM” sitesinden ürün temin etmek için uygulanan kurallar ile ilgilidir. Bu şartlar site kullanımınızı düzenlemektedir. Bu Web sitesini kullandığınız da,” “HDF-YAPIM” ın Online Gizlilik Politikası’nın hükümlerini ve “HDF-YAPIM” ın yukarıda açıklanan amaçlar ya da Web üzerinde Kişisel Bilgilerinizi talep ederken belirttiği gerekçeler doğrultusunda topladığı bilgileri kullanma koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. “HDF-YAPIM” Kullanım Koşulları ile ilgili olarak haber vermeden her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Kontratın Oluşturulması

“HDF-YAPIM” sitesinden vermiş olduğunuz sipariş ile ilgili ayrıntılı bilgiler, onaylı olarak bizlere ulaşmadan, “HDF-YAPIM” ile aranızda herhangi bir anlaşma söz konusu olamaz. Siparişinizle ilgili bilgiler bizlere ulaştığı anda kanunen iki tarafında kabul ettiği sipariş işlemi yürürlüğe girer.


Fiyatlar

“HDF-YAPIM” ürün fiyatları ile ilgili olarak haber vermeden her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Satışta olan ürün çeşitlerimiz stoklar ile sınırlıdır. Vermiş olduğunuz sipariş bize ulaştığında ürünün stoklarımızda yer almaması durumunda telefon ve mail yoluyla en kısa sürede sizinle irtibata geçilir ve olası gecikmeden haberdar edilirsiniz. “HDF-YAPIM” sitesindeki online satış fiyatları, müzik mağazalarındaki fiyatlar ile farklılık gösterebilir.


Fikrinizi Değiştirirseniz

Sipariş ettiğiniz ürün elinize ulaşmış olsa dahi, herhangi bir sebepten dolayı almaktan vazgeçtiğiniz bu ürünü, sipariş tarihinden itibaren yedi gün içerisinde bizlere bildirirseniz, aşağıdaki prosedür yürürlüğe girecektir.

Müzik ürünlerinde ürünün arızalı olması dışında ambalajı açılmış ürünler hiçbir şekilde iade alınmaz.

E-Mail: info@hdfyapim.com

“HDF-YAPIM” hiçbir şekilde, açılmış paketler ile ilgili sorumluluk kabul etmez.

Dijital ürünlerde ise “Download” ettiğiniz andan itibaren ürünün ambalajı açılmış sayılır ve geri iade etme hakkınızı yitirmiş olursunuz.


Teslimat

“HDF-YAPIM” siparişinizi verdiğiniz ürünleri, www.hdfyapim.com adresinden vermiş olduğunuz açık adrese yapar. Dilerseniz Fatura Bilgilerindeki adresiniz ile teslimat adresiniz farklılık gösterebilir.

“HDF-YAPIM” sipariş vermiş olduğunuz ürünü en kısa sürede adresinize teslim etme gayreti içinde olacağını taahüt eder.

Dijital ürünler ve Download ürünler ise ödeme gerçekleştiği andan itibaren indirebileceğiniz şekilde Download linki aktif hale gelir.

Tüm ürünlerde, ürünleri sepete eklemeden önce açıklamaları okuyunuz ve Dijital ürün, Download ürün veya adrese teslim ürün olup olmadığından emin olunuz.


Teslimat Prensipleri

“HDF-YAPIM” adresindeki siparişler ödeme işlemi başarıyla gerçekleştikten sonra, adrese teslim gönderilecektir. Banka havale yolunu ödeme olarak seçtiyseniz, size gönderilen email içindeki hesap numaralarına, email içinde belirtilen miktarı ödeyiniz, bu durumda ödeme işlemi bir kaç gün sürebileceği için ödeme hesabımıza geçtiği andan itibaren adresinize teslim edilmek üzere siparişiniz gönderilecektir.

Dijital ve Download ürünlerde ise ödeme elimize geçtiği andan itibaren tarafımızdan Download/Dijital ürünler aktif edilecektir, ancak aktifleştirildikten sonra Download açılacaktır.


İadeler

“HDF-YAPIM” bütün müşterilerini memnun etmek ister. Sipariş ettiğiniz ürün(ler), zarara uğramış veya bozulmuş ise “HDF-YAPIM” müşteri hizmetlerine bildirmeniz halinde, “HDF-YAPIM” iade prensipleri dahilinde gereği yapılacaktır.

Dijital ürünler ve Download ürünler hariç.


Müşteri Sevisleri

Şikayet ve dilekleriniz için hafta içi hergün 10:00-19:00 saatleri arasında info@hdfyapim.com e-mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz .


Garanti

“HDF-YAPIM”  bu site içeriğinin (yazı ve resimlerin) tamlığı ve güvenilirliğine dair hiçbir garanti veremez. “HDF-YAPIM”  3. şahısların kurmuş olduğu sitelerden, sitemize yönlendirilebilecek herhangi bir link ile ilgili işlemleri ve bu işlemlerden doğabilecek sonuçlar üzerinde hiçbir sorumluluk kabul etmez.


Sorumlulukların Sınırlanması

“HDF-YAPIM” site kullanımınızdan, erişimden kaynaklanan sorunlar ve bunun gibi nedenlerden dolayı oluşabilecek herhangi bir çeşit zarar veya kayıpla ilgili olarak sorumluluk kabul etmez. Site içeriğindeki yazılarda veya resimlerde, teknik olarak hatalı yada yanlış yazılmış bilgiler olabilir. “HDF-YAPIM” bu hatalarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Ayrıca “HDF-YAPIM” sitesinden linkler sayesinde ulaşabileceğiniz diğer sitelerin içeriğinden dolayı da “HDF-YAPIM” hiçbir sorumluluk kabul etmez. “HDF-YAPIM” söz konusu sitelerin içerikleri hakkında söz sahibi olmadığı gibi bu konuda herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Bu anlaşmadaki konular, sizin yasalar önünde sahip olduğunuz hakları hiçbir şekilde kısıtlamayacak şekilde tasarlanmıştır.


Geçerlilik

İşbu şartlardan biri geçersiz ya da hükümsüz duruma düşerse, geri kalan diğer şartlar, geçersiz sayılamaz.


Bütün Anlaşma

Bütün bu anlaşmada yazılan şartlar, “HDF-YAPIM” ile sizin aranızdaki anlaşmanın yükümlülüklerini anlatmak amacı ile oluşturulmuştur. Bu site ve içeriği hakkında herhangi bir “HDF-YAPIM” çalışanının dile getirebileceği konular “HDF-YAPIM” ı bağlamaz. “HDF-YAPIM” çıkabilecek asılsız haber ve söylentilerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.


Mülkiyet ve Telif Hakkı

Bu site bütün mülkiyeti “HDF-YAPIM” a aittir. “HDF-YAPIM” sitesinde kullanılan bütün farkedilebilir resim, yazı, grafik tablo, veritabanı, temelini oluşturan kaynak kodu ve teknoloji izin almadan kullanılamaz. Sitede kullanılan bütün malzemelerin her hakkı saklıdır. “HDF-YAPIM” sitesini sadece bu şartlar anlaşmasında belirtilen kurallar dahilinde kullanabilirsiniz


Dil

“HDF-YAPIM” sadece Türkçe yayın yapmaktadır.